Termékek Menü

Softub masszázsmedencék - Egyszerűen tökéletes

A Softub 1985 óta Amerika kedvenc valóban mobil masszázsmedencéje. A márka mögött álló cég már korábban nemzetközi sikereket ért el prémium minőségű hőszigetelő thermotetők megalkotásával, s a Softub kialakítását is ez inspirálta. A maximális szigetelést biztosító tetők esztétikus megjelenéssel, teljes mértékben kültéri használatra szánt borítással kerültek piacra. Ez nem csupán ellenálló, hanem szinte minden környezeti feltételhez alkalmazkodó megoldást jelentett. A gyár tulajdonosának aztán vakmerő ötlete támadt: gyártsunk komplett masszázsmedencét hőszigetelő anyagból, és fedjük le olyan huzattal, amit a gazdája saját ízlése szerint választhat ki! A termék igazi siker lett, a Softub vállalat pedig a masszázsmedence ipar egyik legdinamikusabban fejlődő szereplőjévé vált.

Önt is várja a Nagy Softub Vásár!

Szeretettel várjuk Önt bemutatótermeinkben, ahol megtekinthetik, kipróbálhatják, és kiválszhatják saját Softub medencéjüket. A világ egyik legnépszerűbb és legfenntarthatóbb masszázsmedencéje mára nagyon sok hívet szerzett magának. Csatlakozzon Ön is a Soft tub tulajdonosok táborához. Mikor érdemes Softub-ot választania?

• Ha most veszi élete első masszázsmedencéjét
  • Ha már van egy jakuzzija, de a nyaralóba, kertbe, teraszra is szeretne egyet.
  • Ha kis teherbírású erkélyre szeretne tenni (a medence legfeljebb 50 kb.)
  • Ha olyan helyre tervezi, ahová semmilyen más masszázsmedencét nem tud elhelyezni

A Softub medencék megtalálhatók szinte minden bemutatótermünkben:

SpaTrend Üröm: Üröm, Kőbánya u. 16, 2096  Tel.: +36309907656, +36309326857
SpaTrend MAX CityTörökbálint, Tópark utca 1/a, 2045  Tel.: +36306432621, +36304998306
SpaTrend NyíregyházaNyíregyháza, Belső krt. 51, 4400 Tel: +30306053313

Kérje ajánlatunkat: